Vestigingen

Cottus heeft verschillende vestigingen in Nederland. Lees hieronder meer over onze vestigingen, bekijk wie er werken en vind directe contactgegevens.

The go to website review should have a large number of real testimonials. This means that there are a lot of genuine reviews that will make your decision easier. Moreover, a good number of such reviews will be written by native English speakers and have the highest degree of credibility. If a company is able to respond to negative testimonials, then it is a good sign. This is because the company cares about its customers. They will respond promptly to your feedbacks.
Online casino's hebben een groot aantal technische medewerkers nodig om de goede werking van het casino te garanderen. Cottus heeft meerdere vestigingen in Nederland die kunnen zorgen voor het nodige technische personeel voor de betrouwbare werking van het mobiele casinos. Ze moeten problemen oplossen die zich voordoen wanneer online casinosoftware of -servers en hosting niet goed werken. Terwijl de casino-industrie blijft groeien, groeit de behoefte aan technisch personeel. Ze moeten goede communicatieve vaardigheden hebben en betrouwbaar zijn.

Almelo

0546-815055   almelo@cottus.nl

Cottus Almelo is één van de grotere vestigingen. Van hieruit werken we, vanuit de labels installatietechniek, industrie en Hightech, voor heel Twente. Ook … Lees meer

Almere

036-3035235   almere@cottus.nl

De vestiging Almere is vooral actief binnen het vakgebied installatietechniek en bedient de regio Almere, Amsterdam en Amersfoort. Elektromonteurs, installatiemonteurs, loodgieters zowel werkzaam bij … Lees meer

Apeldoorn

055-30 30 007   apeldoorn@cottus.nl

Cottus Apeldoorn is, net als Cottus Heerenveen & Cottus Helmond, een gecombineerde vestiging. Naast de labels installatietechniek en industrie, bevindt zich hier ook een grote vestiging van de … Lees meer

Arnhem

0546-457385   arnhem@cottus.nl

Cottus Arnhem is nieuwe een vestiging waarin Cottus Installatietechniek B.V. te vinden is. Binnenkort zal er meer informatie bekend worden waar deze vestiging binnenkort wordt geopend. Lees meer

Enschede

0546-457385   enschede@cottus.nl

Cottus Enschede is nieuwe een multifunctionele vestiging waarin Cottus Industrie B.V. en Cottus Installatietechniek B.V. te vinden is. Binnenkort zal er meer informatie bekend worden waar deze … Lees meer

Helmond

0492-745 104   Helmond@cottus.nl

Cottus Helmond heeft een gedegen netwerk binnen de installatietechniek. De vestiging Helmond huisvest ook een Cottus Vakschool. De Vakschool in Helmond leidt medewerkers op binnen de disciplines … Lees meer

Hoorn

  hoorn@cottus.nl

Onze vestiging in Hoorn is sinds begin 2022 volop in bedrijf. Projectmanager Oeds Toonstra is met zijn specialisatie op het gebied van installatietechniek de beste sparringspartner voor … Lees meer

Nijmegen

024-21 20 950   nijmegen@cottus.nl

Reeds al vele jaren is de naam Cottus een bekende speler in de regio maar nu sinds december 2017 ook fysiek aanwezig met een vestiging. Cottus Nijmegen is gespecialiseerd op het gebied van … Lees meer

Tilburg

0546-457385   tilburg@cottus.nl

Cottus Tilburg is nieuwe een vestiging waarin Cottus Installatietechniek B.V. te vinden is. Binnenkort zal er meer informatie bekend worden waar deze vestiging binnenkort wordt geopend. Lees meer

Venlo

  venlo@cottus.nl

Onze vestiging in Hoorn is sinds begin 2022 volop in bedrijf. Projectmanager Jurriën Smolders is met zijn specialisatie op het gebied van installatietechniek de beste sparringspartner voor … Lees meer

Zwolle

0546457385   zwolle@cottus.nl

Onze jongste vestiging is te vinden in het mooie Zwolle! Hier zijn we gespecialiseerd in installatietechniek. Dus wil je een topbaan vinden in deze sector of kan jouw bedrijf juist elektromonteurs, … Lees meer