Vestigingen

Cottus heeft verschillende vestigingen in Nederland. Lees hieronder meer over onze vestigingen, bekijk wie er werken en vind directe contactgegevens.

Achterhoek

0546-457 385   achterhoek@cottus.nl

Cottus Achterhoek is een vestiging die een gedegen netwerk heeft in de installatietechniek. Cottus Achterhoek richt zich vooral op Oost Nederland qua medewerkers en klanten. Ook enkele gerenomeerde … Lees meer

Almelo

0546-815055   almelo@cottus.nl

Cottus Almelo is één van de grotere vestigingen. Van hieruit werken we, vanuit de labels installatietechniek, industrie en engineering, voor heel Twente. Ook … Lees meer

Almere

06-130 363 42   almere@cottus.nl

De vestiging Almere is vooral actief binnen het vakgebied installatietechniek en bedient de regio Almere, Amsterdam en Amersfoort. Elektromonteurs, installatiemonteurs, loodgieters zowel werkzaam bij … Lees meer

Apeldoorn

055-30 300 07   apeldoorn@cottus.nl

Cottus Apeldoorn is, net als Cottus Heerenveen, een gecombineerde vestiging. Naast de labels installatietechniek en industrie, bevindt zich hier ook een grote vestiging van de Cottus Vakschool.Lees … Lees meer

Heerenveen

0513-623 191   heerenveen@cottus.nl

Cottus Heerenveen is, net als Cottus Apeldoorn, een gecombineerde vestiging. Naast de labels installatietechniek en industrie, bevindt zich hier ook een grote vestiging van de Cottus Vakschool.Meer … Lees meer

Helmond

0492-745 104   Helmond@cottus.nl

Cottus Helmond is een vestiging die zich naast de industriële klanten ook een gedegen netwerk heeft in de installatietechniek. Cottus Helmond richt zich vooral op Zuid-Oost Brabant qua … Lees meer

Nijmegen

0546-457 385   nijmegen@cottus.nl

Reeds al vele jaren is de naam Cottus een bekende speler in de regio maar nu sinds december 2017 ook fysiek aanwezig met een vestiging. Cottus Nijmegen is gespecialiseerd op het gebied van … Lees meer