Vestigingen

Cottus heeft verschillende vestigingen in Nederland. Lees hieronder meer over onze vestigingen, bekijk wie er werken en vind directe contactgegevens.

Almelo

0546-815055   almelo@cottus.nl

Cottus Almelo is één van de grotere vestigingen. Van hieruit werken we, vanuit de labels installatietechniek, industrie en engineering, voor heel Twente. Ook … Lees meer

Almere

036-3035235   almere@cottus.nl

De vestiging Almere is vooral actief binnen het vakgebied installatietechniek en bedient de regio Almere, Amsterdam en Amersfoort. Elektromonteurs, installatiemonteurs, loodgieters zowel werkzaam bij … Lees meer

Amsterdam

0546-457 385   amsterdam@cottus.nl

Cottus Amsterdam is tezamen met haar zusterorganisatie Voort gevestigd in de Suikersilo West. Waar Voort de professional is in het midden- en hoger technisch (kader) personeel is Cottus de expert op … Lees meer

Apeldoorn

055-30 30 007   apeldoorn@cottus.nl

Cottus Apeldoorn is, net als Cottus Heerenveen, een gecombineerde vestiging. Naast de labels installatietechniek en industrie, bevindt zich hier ook een grote vestiging van de Cottus Vakschool.Lees … Lees meer

Heerenveen

0513-623 191   heerenveen@cottus.nl

Cottus Heerenveen is, net als Cottus Apeldoorn, een gecombineerde vestiging. Naast de labels installatietechniek en industrie, bevindt zich hier ook een grote vestiging van de Cottus Vakschool.Meer … Lees meer

Helmond

0492-745 104   Helmond@cottus.nl

Cottus Helmond heeft een gedegen netwerk binnen de installatietechniek. De vestiging Helmond huisvest ook een Cottus Vakschool. De Vakschool in Helmond zal op termijn de disiplines … Lees meer

Nijmegen

024-21 20 950   nijmegen@cottus.nl

Reeds al vele jaren is de naam Cottus een bekende speler in de regio maar nu sinds december 2017 ook fysiek aanwezig met een vestiging. Cottus Nijmegen is gespecialiseerd op het gebied van … Lees meer